Sara Hoxha ka treguar se ka kaluar 2 muajt e parë larg partnerit të saj.

Për vetëm pak javë pritet që Sara Hoxha dhe Ledri Vula të bëhen prindër për herë të parë.

Ndërsa sot, Sara, ka vendosur t’i kushtojë kohë ndjekësve të saj në Instagram për t’i shuar kuriozitet e tyre.

“Le ta kalojmë këtë të diel së bashku… çfare doni te dini”, tha ajo përmes Instastoryt.

Kur u pyet se pas kohësh pas lajmit për shtatzëni u takua ajo me Ledrin, Sara zbuloi se çifti ishin takuar pas 2 muajsh për shkak se ata ishin në vende të ndryshme, Ledri në Kosovë ndërsa Sara në Gjermani.

“2 muaj duke falënderuar Covid-19”, u përgjigj ajo.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All