Kiara Tito ka folur edhe njëherë për historinë e saj me Butrint Imerin. E ftuar në “Roped Ëith Olsi”, ajo u pyet pse është ndarë nga këngëtari. Por Kiara tha se ajo dhe Butrinti nuk kanë qenë ndonjëherë bashkë, duke çuditur jo pak.“Është një pyetje që kanë përshtypjen që do më përndjekë gjithë jetën time. Imagjino, kur më pyet edhe gjyshja “Pse u ndave?”. Kush të tha që u ndamë? Domethënë nuk kemi qenë ndonjëherë bashkë”, u shpreh moderatorja.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All