Adriana u tregua romantike me veprimin e fundit. Adriana Matoshi ka pak kohë që ka konfirmuar lidhjen me futbollistin Keith Groeneveld.

Aktorja pranoi komente nga më të ndryshmet pasi e konfirmoi lidhjen e dashurisë, por pavarësisht të gjithave çifti duken shumë të lumtur bashkë.

Së fundi, Adriana ndau me ndjekësit një video, në të cilën shfaqet duke shkruar në rërë emrin e partnerit dhe një zemër.

Ky veprim e bëri të lumtur edhe Keith, i cili e ndau videon menjëherë në llogarinë e tij në Instagram.

Kujtojmë se çifti prej kohës kur e konfirmuan lidhjen, nuk i kursejnë as fotografitë e dedikimet për njëri-tjetrin.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All