Ka nisur emisioni i ri, SHOW TIME me Blerta Veseli, prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’, që shfaqet çdo të shtunë, prej orës 19:30, në RTV Dukagjini. Këngëtari Blero ka qenë i ftuar i parë i këtij emisioni.

Blero Muharremi është këngëtari që e hapi të shtunën emisionin ‘SHOW TIME’ me një intervistë ekskluzive ku ai zbuloi shumë të pathëna nga jeta e tij.

Blero në këtë intervistë ka treguar se a e ka menduar ndonjëherë t’i futet politikes dhe cilat janë preferencat e tij politike, shkruan Reporteri.net.

A ka folur edhe për raportet e mira që mban edhe me ish-gruan e tij Teutën dhe me vëllain e saj Memlin.

Ndiqeni rrëfimin e Bleros, në intervistën ekskluzive për SHOW TIME me Blerta Veseli – prodhimin televiziv të Gazetës Online ‘Reporteri.net’ për RTV Dukagjini:

‘SHOW TIME’, prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ për RTV Dukagjini shfaqet çdo të shtunë, prej orës 19:30.

Përveç në REPORTERI.net dhe RTV Dukagjini, “SHOW TIME” do të mund të ndiqet edhe në platformat e rrjeteve sociale ‘Reporteri’ në Facebook dhe ‘@showtime.reporteri’ në Instagram.

Po ashtu, emisionin e plotë, e gjeni edhe në kanalin ‘Reporteri’ në YouTube. Ju që doni ta shihni të parët çdo emision, mjafton ta bëjnë ‘SUBSCRIBE’ kanalin.


Flash Lajme

Më të lexuarat