Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo ka hapur një pyetësor në Instastory.

Me kërkesën e ndjekësve, Ermira ka publikuar fton më të ëmbël të Goldit me djalin.


Flash Lajme

Më të lexuarat