Djali i ish-presidentit Hashim Thaçi, Endriti e ka publikuar një foto të rrallë me babin e tij.

Në rrjetin social Instagram, Endrit Thaçi e ka publikuar një foto ku shihet së bashku me ish-presidentin në pushime në det.

Këtë foto, Endriti e kishte publikuar kur ia kishte uruar ditëlindjen ish-presidentit, Hashim Thaçi.

“Për mua është babë, burim i pashtershëm i dashurisë dhe inspirimit”, ka shkruar Endriti.


Flash Lajme

Më të lexuarat