Këngëtarja është kurorëzuar me Naser Qelin.

“Zyrtarisht të martuar. Ti i dhe kuptim jetës time”, kishe shkruar Aida në Instagram, krahas fotografisë ku shihej pranë bashkëshortit.

Aida Doçi nuk e ka ndalur punën dhe së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka publikuar një video me mbishkrimin “Së shpejti”.


Flash Lajme

Më të lexuarat