Ai për vite me radhë po vazhdon të sjell hite nga ma të ndryshmet në tregun muzikor.

Fjala është për artistin e njohur, Ardian Bujupi, i cili për shkak të interpretimit të mrekullueshëm, grumbullon fansa anembanë botës.

Në rrjete sociale ai është aktiv, derisa informon ndjekësit për të rejat në jetën dhe karrierën profesionale.

Së fundmi, Bujupi i është nënshkruar testit për COVID-19, derisa zgjodhi të publikojë rezultatet.

Në raportin që mbante në duar shihej se artisti ka dalë negativ, teksa bëri të ditur se i është nënshtruar testimit disa herë.

Ndërkohë, theksojmë se hiti fundit i tij është “Juliet”, që është pritur mirë nga admiruesit e muzikës së këngëtarit.


Flash Lajme

Më të lexuarat