Robert dhe Patris Berisha vetëm pak ditë më parë humbën njeriun më të shtrenjtë, nënën e tyre.Së fundmi, moderatori ka marrë një vendim të rëndësishëm për emisionin e tij “Robi plaket kur don vet”, të cilin e ka ndarë me të gjithë ndjekësit.

Me anë të një postimi në ”Instastory”, Roberti informoi se emisioni do të jetë në një pauzë sezonale dhe do të riktheht më 21 shkurt.

Ditën e djeshme, ai ndau një nga kujtimet më të bukura për nënën e tij. Bëhet fjalë për këngën “Kthehu Teuta”, që është kompozuar nga babai i tij dhe është kënduar nga Robert Laci.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All