Dafina Zeqiri në rrjetin social “Instagram” ka shpërndarë një fotografi duke u puthur me të dashurin e saj, njëkohësisht, bashkëpunëtorin, Dj Geek.

Ata së bashku duket se janë duke i kaluar ca momente intime në bjeshkët e bukura të Kosovës, në këtë botë të ftohtë.

Dafina dhe Geek shihen në një ambient përallor e natyror duke u “shkrirë” për njëri-tjetrin.


Flash Lajme

Më të lexuarat