Johnny Depp ka ngritur një padi për shpifje prej 50 milionë dollarësh ndaj ish-gruas së tij, Amber Heard, pasi ajo e akuzoi atë për dhunë në familje, informon dritare.net

Sipas padisë së aktorit 55-vjeçar, akuzat e Amber janë totalisht një mashtrim.

Padia i referohet një artikulli që ish-gruaja e shkroi për Washington Post në dhjetor të vitit të kaluar, në të cilin ajo tha se kishte marrë kërcënime me jetë dhe se humbi punën, pasi akuzoi Depp për dhunë në familje.

“Deklarata në artikull, që z.Depp është abuzues, është kategorikisht dhe në mënyrë të dukshme, false.”,– thuhet në padinë e Depp.dardania.com

Foto 1 nga 8


Flash Lajme

Më të lexuarat