Reperja, emri i vërtetë i të cilës është Doruntina Shala, vazhdon me lansime të vazhdueshme të projekteve.

Tayna (Foto Instagram)

Doruntina ka publikuar një foto në Instagram ku duket e bukur dhe seksi.

Ajo vë në pah linjat e saj trupore, duke u dëshmuar si një prej femrave më seksi shqiptare.

Tayna po shijon suksesin e këngës “Ring Ring” që ka arritur miliona klikime në pak ditë.

Ndërkaq, hiti më i madh i fundit është “Aye” me Ledri Vulën.


Flash Lajme

Më të lexuarat