Në lojën e hokejit mes New York Rangers dhe Washington Capitals, aktorja 45-vjeçare u shoqërua nga ish i dashuri i Ariane Grandes.

Megjithëse spekulohet se çifti kishte qenë në kontakt, një puthje nga tribuna konfirmoi se bukurosjka ishte në lidhje me njëzetvjeçarin.

Kohët e fundit, Kate mori kritika në rrjetet sociale në lidhje me përzgjedhjet e saja të varfra të dashurisë, në të cilën u përgjigj se një koment i tillë është shumë i vrazhdë.

Kujtojmë se aktorja ishte e martuar për 12 vjet me Len Wiseman, regjisorin e filmit “Underworld”.

Para Lenit, Kate ishte në romancë me Michael Sheen, kolegun nga filmi i lartpërmendur me të cilin ka vajzën 20-vjeçare, Lily.

Ndryshe, fansat nuk e duan Kate sepse aktualisht ka është një lidhje me një djalë që është vetëm pesë vjet më i vjetër se vajza e saj.


Flash Lajme

Më të lexuarat