Dafina Zeqiri i ka dedikuar një postim fansave të saj.
Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar një imazh nga videoklipi i projektit të fundit.

Ajo fotos i ka bashkëngjitur një falënderim në drejtim të fansave për mbështetjen që i ofrojnë asaj.

‘Faleminderit te gjitheve per dashurine dhe mbeshtetjen qe ma dhuroni cdo moment’ ka shkruar Dafina në foton e mëposhtme.

View this post on Instagram

Faleminderit te gjitheve per dashurine dhe mbeshtetjen qe ma dhuroni cdo moment?

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All