Reperi tashmë është bërë baba i një fëmije në saje të romancës me reperen shqiptare që jeton në Gjermani, Loredana Zefin.

Këngëtari është mjaft aktiv edhe në rrjetet sociale teksa sjell imazhe, video dhe mesazhe të ndryshme para fansave.

Së fundmi, Mozzik përmes llogarisë personale në Instagram, ku ka mbi një milion ndjekës, i është drejtuar fansat me një mesazh tejet interesant.

“Kurrë mos i hapni dritaret e zemrës, pa e pa motin mirë”, ka shkruar reperi përkrah një fotografie që shihet afër një dere.

Theksojmë se “2 euro gang” është labeli që artisti e ka krijuar së bashku me të vëllanë, gjithashtu reper i njohur, Getinjon.

Ndryshe, “Romeo & Juliet” është projekti i fundit që e ka sjell me Loredanën dhe deri më tani është shikuar mbi 26 milionë herë në YouTube.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All