Ajo shfaqet gjithmonë nga palestra duke u përkujdesur për linjat e saj trupore.

Arta ka qenë shpesh cak i spekulimeve për intervenimet e saj estetike.

Telegrafi ka siguruar së fundmi imazhe që tregojnë se Arta Nitaj ka reaguar me një intervenim të radhës estetik.

Bukuroshja ka vendosur që të ndërhyjë në gjoks dhe dallimi është mjaft i dukshëm.

Arta Nitaj asnjëherë nuk i ka mohuar ndërhyrjet estetike, ndonëse ka insistuar se kryesisht është natyrale.

Mbetet të shihet si do të reagojë bukuroshja, e cila shfaqet çdo të hënë në emisionin “Dueli Sportiv” në TV Dukagjini.


Flash Lajme

Më të lexuarat