Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë fejuar! Çifti i famshëm tregoi në Instagram, unazën me diamant, pas propozimit romantik në Bahamas.

Të shtunën, çifti njoftoi fejesën e tyre. Këtë shkurt çifti mbushi dy vjet lidhje dhe aktualisht po shijojnë ca pushime romantike në Baker’s Bay, informon dritare.net

Kjo do të jetë hera e katërt që Jennifer do të ecë në altar, veshur me fustanin e nusërisë. Ndërsa komentatori i futbollit ishte i martuar për 6 vjet me Cynthia Scurtis.dardania.com

Foto 1 nga 12


Flash Lajme

Më të lexuarat