Java e modës në Londër vuri në fokus qindra modele duke debutuar disa nga stilet më të mira të modës.

Një tjetër yll i madh që mori pjesë në shfaqjen e modës ishte 17-vjeçarja Thylane Blondeau.

Ajo zgjodhi një fustan të zi, të bashkuar me “siletton” e “Fondacionit Zemed Naked”.

Veshja e modeles franceze ishte me mëngë të gjata dhe një buzë të shkurtër.

Ndërkohë, ajo para disa vitesh, ishte shpallur si “vajza më e bukur në botë”.

T’i ndjekim disa fotografi të realizuara të saj.


Flash Lajme

Më të lexuarat