Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka pozuar në mënyrë joshëse, saqë vetë për disa minuta ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime.

Veshja që e ka zgjedhur për pjesën e sipërme, ekspozon pjesë të trupit të saj, duke mos e lënë askënd indiferent.

“Selfish” është titulli i njërës prej këngëve më të fundit që e ka sjellë Era për fansat e saj të shumtë në gjithë botën.

Lexo po ashtu:

Bashkëpunimi me Dimitri Vegas dhe Like Mike është pëlqyer dhe numëron afro dy milionë shikime brenda tri javësh. //


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All