Sidrit Bejleri ka ardhur me një këngë të re, e cila i përket zhanrit baladë dhe për tematikë ka dashurinë.

“A ish njësoj”, titullohet kënga e re teksa në të shfaqet si aktore Kristiana Dodaj dhe Jozef Shiroka.

(Foto YouTube)

Tekstin e këngës e ka shkruar vetë këngëtari në bashkëpunim me Irkenc Hykën dhe flet për histori dashurie që ka përfunduar me ndarje.

Muzikën e këngës e ka bërë Hyka gjersa është regjistrua në produksionin muzikor, Unix Production.

Ndryshe, Bejleri ka paralajmëruar se do të sjell edhe këngë të reja gjatë këtij viti kalendarik.


Flash Lajme

Më të lexuarat