Kohëve të fundit është përfolur për një zënkë mes dy dukeshave të Pallatit Mbretëror. Thuhej se Kate ishte xheloze për Meghan, pasi kjo e fundit, e ka përdorur për t’u ngjitur në karrierë.

Ne i shohim shumë shpesh bashkë dy dukeshat, për të kuptuar marrëdhënien e tyre. Por, mbrëmjen e djeshme, në Ditën e Commonwealth, të gjithë mbretërorët u bënë bashkë.

Aty ishte dhe Kate Middleton e Meghan Marke. Ato dukeshin shumë të buzëqeshura dhe miqësore më njëra-tjetrën.

Madje, ata dhe u përqafuan. Dhe ishte një përqafim i sinqertë, pasi Meghan edhe u prek.

Pra, mund të themi se kjo foto u dha fund thashetheme për zënkën mes tyre dhe mbylli të gjithë gojët e liga./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All