Për familjet mbretërore, baby shower-et nuk janë shumë të festuara. Megjithatë, dukesha e Sussex, Meghan Markle, është gati për të zhvilluar një festë të dytë, pas asaj në New York, me miqtë.

Shumë shpejt pritet që  Meghan Markle  të zhvillojë një baby shower në Pallatin Buckingham. Mësohet se feta do të jetë vetëm me njerëzit më të afërt të dukeshës, përfshirë këtu dhe Dorian, nënën e Meghan-it./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat