Jennifer Lopez u fotografua në plazh gjatë një pushimeve romantike në Bahamas, ku i kishte propozuar për martesë i dashuri, Alex Rodriguez.

Pas këtyre fotografive të bukuroshes në kostum banje, shumë prej tyre kanë arritur në përfundimin se ajo në të vërtetë zbukuron fotot e saj për Instagram.

Edhe pse kështu duket e bukur, por janë të pakrahasueshme imazhet që sjell në rrjetet sociale me ato që i bëjnë paparacitë.

Theksojmë se bukuroshja tashmë është në përgatitje e sipër të dasmës me ish-sportistin dhe mendohet se ajo do të realizohet gjatë këtij viti.

Lexo po ashtu:

Ndryshe, 49-vjeçarja është duke punuar edhe në projekte të reja muzikore si dhe të kinematografisë.


Flash Lajme

Më të lexuarat