Kylie Jenner është shfaqur shumë seksi në një fotosesion të ri, ku ka sulmuar ata që kritikojnë “miliarderët” në një emision televiziv

Ajo është nëna e një vajze, që e ka quajtur Stormi, ndërsa tashmë ka krijuar perandorinë e saj miliardëshe.

Kylie Jenner ka folur në intervistën e fundit edhe për të qenit prind dhe për të pasur një karrierë të mirë, ndërsa ka dhënë intervistë për një media gjermane.

Pasanikja (21-vjeçare), e cila u bë nënë shumë e re në moshë, ka treguar se nuk i pëlqejnë kritikat në drejtim të saj për faktin se ajo është një miliardere, ndërsa vazhdon suksesin e saj me emisionin bashkë me familjen e saj “Keeping Up With The Kardashians”.


Flash Lajme

Më të lexuarat