Pas vdekjes së të ëmës, pak muaj më parë, aktorja turke, Hande Erçel është rikthyer në qendër të vëmendjes. Këtë herë, aktorja është kritikuar nga fansat pasi publikoi disa foto pa make up.

Ka pasur reagime të ndryshme kundrejt aktores sa pozitive aq dhe negative. “Bukuroshja Hande! Më mirë rri pa make up.“,- i ka shkruar një ndjekës në Instagram, informon dritare.net

Por përveç komplimenteve ka pasur edhe komente negative. Një ndjekës i komenton Hajatit të “Dashuria nuk do fjalë”: “Iku edhe makijazhi i bukur nga fytyra e Handes”.

Me apo pa komente negative, nuk ndodh shpesh që të shohim aktoret të publikojnë foto pa pikë make up-i në fytyrë. E guximshme kjo nga ana e Handes.dardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat