Mbretërorët duhet të sillen duke iu përmbajtur rregullave të protokollit mbretëror. Nëse në dasma, evente, dalje publike dhe takime të ndryshme, i keni parë gjithmonë seriozë, dritare.net do ju tregojë anën tjetër të tyre, atë të dashurisë, përqafimeve dhe të qeshurave në publik.

Në galerinë më poshtë mund të gjeni foto të mbretërorëve, duke kaluar momente emocionuese me të afërmit e tyre. Mos i humbisni fotot./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtu

Foto 1 nga 15


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All