Engjëllusha Salihu mbrëmë festoi ditëlindjen.
Vajza e Shyhrete Behlulit, Engjëllusha mbrëmë festoi ditëlindjen me personat e saj të zemrës, shkruan lajmi.net.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram gjersa pozon pranë motrave, kunatës dhe mbesës së saj, të cilat duken tejet në formë.

‘Me te dashurat e mia❤️’, ka shkruar ajo.

Engji festoi ditëlindjen e 26-të e cila po pëlqehet mjaft shumë për muzikën që bën dhe projektet që ka sjell deri më tani.

Ajo po ashtu po vazhdon të jetë e angazhuar në mbrëmje dhe ahengje muzikore bashkë me nënën e saj. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Me te dashurat e mia❤️

A post shared by ENGJËLLUSHA SALIHU OFFICIAL (@engjellushasalihu) on


Flash Lajme

Më të lexuarat