Stili i flokëve më in për momentin është ai që po shikoni pothuajse  kudo sapo hapni Instagramin. E kemi parë si fillim nga këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa.

Para pak javësh pamë edhe modelen e njohur Adrola Dushi që i preu flokët në të njëjtin stil, si dhe gazetaren sportive Bora Zemani.

Ndërsa para pak orësh përmes një postimi në Instagram, edhe gazetarja e njohur Kiara Tito, na ka treguar foton e parë me flokët e prerë në stilin më in të këtij sezoni.

Deri më tani trepërsonazhe të njohur që kanë preferuar këtë stil të veçantë flokësh që  po ndiqet njëkohësisht edhe nga shumë fanse të tyre./A.C/dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat