Dy këngëtarët e njohur nga Kosova, Majk dhe Butrint Imeri, kanë bashkuar forcat për të sjellë një këngë të re së bashku.

Dhe pikërisht vetëm pak më parë kanë publikuar projektin e tyre muzikor, të titulluar ‘Sa gjynah’.

Bashkëpunimi i tyre, i konsideruar befasi nga fansat e tyre, është konkretizuar më ketë këngë të shoqëruar edhe me një videoklip interesant, i cili sjell fragmente nga atmosfera e një dasme.

Ky është bashkëpunimi i parë i tyre, dhe kënga pritet të shndërrohet në një nga hitet e kësaj vere.


Flash Lajme

Më të lexuarat