Irina Shayk, komentohet gjithnjë për paraqitjet e saja atraktive.

Dhe të hënën, Irina Shayk, 33 vjeçe, mori Instagramin për të prezantuar linjën e bikineve Burberry, të projektuara nga Riccardo Tisci, shkruan dailymail transmeton lajmi.net.

Të brendshmet që ylli i reklamonte rreth 12 milionë ndjekësve të saj, ishin ekskluzive, pasi nuk kanë arritur ende në treg.

Në fotot, nëna e një vajze kishte veshur bikini ngjyrë kafe, bardh e zi me model B të ndërhyrjes. Ajo i ka kombinuar me një palë vathë ari dhe me flokë tërhequra-mbrapa.

Megjithëse, Shayk shpesh i vendos fotot e vetes në Instagram, ajo dhe i dashuri Bradley Cooper janë më të rezervuar për sa i përket marrëdhënien së tyre.

Çifti filluan të takoheshin në pranverën e vitit 2015 dhe pritën së bashku vajzën Lea De Seine Shayk Cooper në mars 2017.

https://www.instagram.com/irinashayk/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All