Kanë kaluar dy vjet e gjysmë që kur, Angelina Jolie ka paraqitur kërkesë divorci nga bashkëshorti i saj, Brad Pitt. Dhe ndërsa çifti ishte duke realizuar procedurat e fundit për ndarje, The Sun i Britanisë, deklaroi të enjten se, aktorja ka ndryshuar mendim dhe do të rikthehet me Pitt.

Sipas The Sun, një burim anonim tha se: “Angelina i ka bërë të qartë Bradit se ajo dëshiron të rikthehet me të.”


Ndërkohë, The Sun raporton se, aktori nuk ka asnjë interes që të rikthehet me ishin e tij, por dëshiron të mbajë marrëdhënie të mira me aktoren, vetëm për hir të fëmijëve të tyre.dardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat