Elhaida Dani është shfaqur tejet provokative.
Këngëtarja Elhaida Dani ka provokuar nëpërmjet disa fotografive, shkruan lajmi.net.

Ajo në Instagram i ka ndarë me ndjekësit disa foto të realizuara në Shqipëri dhe ajo çfarë ka rënë në sy ka qenë veshja e Elhaidës dhe provokimi nga shtrati e pasqyra.

Në njërin imazh këngëtarja shihet e shtrirë ku edhe tregon paksa gjoksin ndërsa imazhin tjetër e ka realizuar në pasqyrë.

“E lumtur nga kjo jave frutedhenese ne Shqiperine time ?”, ishin fjalët e Elhaidës pranë njërit postim.


Flash Lajme

Më të lexuarat