Sot, i ati i Ajola Xoxës do të festonte ditëlindjen, por fatkeqësisht ai është ndarë nga jeta. Ajola, kurrsesi nuk mund ta harrojë kujtimin e tij, dhe përmes një postimi në Instagram, tregon sa shumë e ka marrë malli për të.

Në një foto ku babai i saj ka festuar dikur ditëlindjen, Ajola shkruan: “Gëzuar ditëlindjen shpirt i bukur. Të lutem, gjej një mënyrë, dhe kthehu prapë tek unë”./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat