Disa muaj më parë ish-Miss Shqipëria, Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayışman dhanë lajmin e ëmbël se janë në pritje të një djali.

Ditën e sotme, Almeda dhe Tolgahan janë bërë për herë të parë prindër.

Lajmin e kanë dhënë mediat turke të cilat kanë rrëfyer se Almeda dhe bebushi janë në gjendje shumë të mirë.

Sipas tyre, doktori i Almedës ka thënë se djali ka ardhur në jetë në orën 05:21, peshon 3 kilogram e 285 gram dhe është 50 cm i gjatë


Flash Lajme

Më të lexuarat