Michael Urie ka ecur në tapetin e kuq të Met Gala-së, me një nga veshjet dhe pamjet më të guximshme të mbrëmjes.

Aktori 38-vjeçar kishte zgjedhur një veshje gjysmë smoking në njërën anë dhe gjysmë fustan, në anën tjetër.

Jo vetëm veshjen, por edhe pamjen e fytyrës e kishte në njërën anë me make-up, si femrat, ndërsa anën tjetër normale, si burrë./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 6


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All