Met Gala është e rëndësishme për çiftet që marrin pjesë në të. Pasi shumë çifte janë njohur në këtë event. Priyanka Chopra dhe Nick Jonas u njohën në një Met Gala; Taylor Swift dhe Tom Hiddleston kërcyen bashkë dhe pak kohë më vonë u lidhën me njëri-tjetrin.

Ndonjëherë një çift bën debutimin e tij në këtë ngjarje, siç bëri vitin e kaluar Elon Musk dhe Grimes. Këtë vit, me temën e ‘kampit’, çiftet e famshme shkuan në Met Gala në formën e tyre më të mirë. Dardania.com ka sjellë për ju në galerinë më poshtë çiftet më të bukura, që morën pjesë në Met Gala 2019.dardania.com

Foto 1 nga 17


Flash Lajme

Më të lexuarat