Aurela Gaçe, një ka këngëtaret më të mira shqiptare ka postuar një video e cila do t’u bëjë të shkriheni të gjithë nga dashuria dhe simpatia për engjëllin e vogël që i ka ngjarë mamit të saj dhe nuk trembet aspak nga skenat e zhurmshme.

Këngëtarja nga Vlora ka publikuar një video me vajzën e saj të madhe e cila nuk e ka problem të këndojë në skenë para spektatorëve në qytetin e lindjes së nënës së saj.

Shikoni videon e postuar nga Aurela Gaçe dhe do të kuptoni se vajza do të ecë në gjurmët e mamasë së saj./e.k-Dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@aurelagaceofficial) on


Flash Lajme

Më të lexuarat