Vajza e vogël e modeles shqiptare Emina Çunmulaj, para pak ditësh festoi ditëlindjen e saj të parë.

Festa e saj ishte e përsosur me një  dekor të magjishëm, që dukej si një përrallë e vërtetë.

Pasi Mia fiku qirinjtë, ajo mesa duket mezi ka pritur të shijojë tortën e parë të ditëlindjes, saqë iu fut me kokë. Të gjithë shpërthyen në të qeshura, dhe ky sigurisht do të mbetet kujtimi më i bukur i ditëlindjes, për mami Eminën dhe Mian./E.B-dritre.net

View this post on Instagram

A post shared by (@eminacunmulaj) on


Flash Lajme

Më të lexuarat