Colors: Green Color

Xherdan Shaqiri pritet të largohet nga Liverpooli gjatë verës që vjen. Interesim për futbollistin kosovar në Angli kanë shfaqur Newcastle e Leicester City

Eksperienca e Xherdan Shaqirit në Liverpool mund të marrë fund gjatë verës që vjen, pas dy vjetësh qëndrimi në “Anfield Road”.

Ka ardhur një lajm shumë i mirë për vendin tonë.

Liga elitare e futbollit në Zvicër ka bërë të ditur se do ta rinisë kampionatin më 19 qershor, duke e gëzuar kështu kampin e ekipit kombëtar të Kosovës, pasi që lojtarë si Hekuran Kryeziu, Benjamin Kololli, Idriz Voca, Mirlind Kryeziu dhe Edon Zhegrova do të kenë mundësi të kthehen në fushën e lojës para ndeshjeve vendimtare të Kosovës për Evropian.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All