Colors: Green Color

Cristiano Ronaldo konfirmon edhe njëherë tjetër pasionin e tij të shfrenuar pasionin për makinat e shtrenjta duke i shtuar garazhit të tij një mjet ëndrrash. CR7 ka prenotuar një Bugatti 110 duke thyer çdo rekord për sa i përket vlerës së blerjes së një makine pasi ky mjet luksoz kushton plot 9 milionë euro dhe është një nga prodhimet e fundit dhe më të shtrenjta të firmës franceze tashmë pjesë e gjermanëve të Volkswagen Group.

Flash Lajme

Më të lexuarat