Colors: Green Color

Paris Saint Germain kanë siguruar një transferim në Serie A.

Skuadra e Paris Saint Germain ka përforcuar radhët e veta me shërbimet e yllit të Romës.

Alessandro Florenzi është lojtari që i është bashkuar skuadrës së PSG.

“Messi është në formë të mirë taktike dhe fizike dhe është një lojtar shumë i rëndësishëm”

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman është mahnitur me paraqitjet në stërvitje të Lionel Messi derisa pritet që ta menaxhoj atë për herë të parë.

Flash Lajme

Më të lexuarat