Colors: Green Color

Sulmuesi gjerman i Borussia Dortmundit, Mario Gotze ka përfunduar si objektiv real i klubit italian, Milanit.

Gotze ka luftuar për kohë të lojës që nga kthimi i tij nga Bayern Munichu dhe ka pasur minutash të kufizuar në Signal Iduna Park.

Meçi mes Wilderit dhe Furyt është shtyer për më vonë.Pas fitores së Furyt në muajin shkurt, Wilder kërkoi revanshin, ashtu siç ishin dakorduar në kontratë, pra ku prezente ishte edhe klauzola, përcjell GazetaBlic.Wilder dhe Fury ishin paraparë të ndesheshin mes vete në një përballje tjetër më 18 korrik në “MGM Grand Garden Arena” në Las Vegas.

Flash Lajme

Më të lexuarat