Colors: Green Color

Tani më kur është mësuar se Vardari nuk ka marrë licencën për garat evropiane, pas pak pritet që FFM të shpall zyrtarisht emrat e ekipeve.

Albsport.mk mëson se Sileksi është ekipi që do ta përfaqësojë Maqedoninë e Veriut në Ligën e kampionëve, ndërsa Shkëndija, Shkupi dhe Renova në Ligën e Evropës.

Legjenda e futbollit, Francesco Totti i është drejtuar me një thirrje qytetarëve të Romës pasi ka humbur orën ‘Rolex’ me të cilën ka qenë i lidhur gjithë karrierën e tij.

Totti thotë se ora është e tipit ‘’Daytona’’ çeliku me fushë të bardhë, dhe në rrip ka dy pllaka me shkronjën Ç.

“Fenerbahçe ka gjetur Elif Elmasin e ri”, ishte titulli në median turke ATV Spor, duke aluduar për talentin e Shkëndijës, Omar Imerin. Sipas të njejtit medium, drejtuesit e Fenerbahçes janë vënë pas talentit shkupjan dhe besojnë se mund të bëjnë të njejtën gjë si me Elif Elmasin, duke paguar vetëm trening kompensimin në konton e Rabotniçkit në vitin 2017, ndërsa më pas transferuan reprezentuesin e vendit te Napoli për shumën e 16 milionë eurove.

Flash Lajme

Më të lexuarat