Colors: Green Color

Ish mesfushori francez i Inter, Benouit Cauet, insistoi se Neroazzurët mund të bëjnë të mundur transferimin e Lionel Messit nga Barcelona.

Messi u përfolë për një transferim të mundshëm tek Inter pas deklaratës së ish presidentit zikaltër, Massimo Moratti, i cili deklaroi se mund ta transferojë 6 herë fituesin e Topit të Artë.

Cristiano Ronaldo konfirmon edhe njëherë tjetër pasionin e tij të shfrenuar pasionin për makinat e shtrenjta duke i shtuar garazhit të tij një mjet ëndrrash.

CR7 ka prenotuar një Bugatti 110 duke thyer çdo record përsa i përket vlerës së blerjes së një makine pasi ky mjet luksoz kushton plot 9 milionë euro dhe është një nga prodhimet e fundit dhe më të shtrenjta të firmës franceze tashmë pjesë e gjermanëve të Volkswagen Group.

Flash Lajme

Më të lexuarat