Colors: Green Color

Në Gjermani janë mësuar me gjithçka në perfeksion, edhe kur bëhet fjala për futboll. Këtë pasdite ishte planifikuar ndeshja e Zëeite Liga (seria e dytë e futbollit gjerman) mes Duisburg dhe Këln, një ndeshje shumë e rëndësishme për të dy skuadrat, me Duisburgun, që po lufton për të mbijetuar, ndërkohë që në krahun tjetër rivalët e tyre synojnë që të ngjiten në elitën e futbollit gjerman.

Flash Lajme

Më të lexuarat