Colors: Green Color

Shtohen masat e sigurisë në stadiumin “Selman Stërmasi”, për ndeshjen e rëndësishme Tirana-Partizani.

Këtë herë, vëzhgimi i impiantit ka kaluar çdo lloj parashikimi duke vendosur 30 kamera sigurie. Ngjarjet e fundit që kanë ndodhur në stadiumet shqiptare kanë vënë në alarm policinë dhe organizatorët e këtij takimi.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All