Colors: Green Color

Spektakël, emocione dhe gola në duelet e ditës së sotme në Premier League. Manchester City ka marrë një fitore minimale në transfertën ndaj Bournemouth. Skuadra e Pep Guardiolës mori një goditje të rëndë në pjesën e parë pasi mesfushori Kevin De Bruyne doli nga fusha e lojës i dëmtuar, duke rishfaqur shenjat e dëmtimit që e mbajti për 3 muaj jashtë fushave.

Artim Pollozhani merr vendin e trajnerit Ilir Daja pasi ishte ai që doli në konferencën për shtyp përpara ndeshjes ndaj Kastriotit. Kapiteni i Flamurtarit foli për shumë tema, duke prekur të gjitha problematikat në kampin vlonjat, ndërsa u ndal edhe te arbitrat të cilët e kanë penalizuar shumë Flamurtarin në këtë sezon.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All