Skuadra e Paris Saint Germain ndodhet në një turne në Kinë.

Ditën e sotme ajo zhvillojë një ndeshje kundër Sidney FC, dhe pas ndeshjes me ekipin australian, pesë lojtarëve i është komunikuar se do të largohen nga grumbullimi me skuadrën, raporton “RMC Sport”.

Kështu, Azzedine Toufiqui, Stanley Nsoki, Garissone Innocent, Isaac Hemans dhe Metehan Guclu do të kthehen në Paris.

Dy emrat e parë do të largohen përfundimisht nga klubi.

Azzedine ka oferta nga shumë klube, por akoma nuk është vendosur se ku do të përfundoji, ndërsa Nsoki do të shkoji tek Newcastle

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All