Italia pas golit të pësuar në Armeni, ka arritur që të vendosë menjëherë baraspeshën. Në minutën e 28-të, Emerson Palmeri bën një veprim të bukur në krahun e majtë dhe më pas kroson në zonë, atje ku Belotti, e ka të thjeshtë për ta shtyrë në fundin e rrjetës.

Kujtojmë që Italia ka 4 fitore në 4 ndeshjet e para dhe sot synon triumfin e pestë në grup.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All