“Mjafton të themi “The yellow wall” dhe kemi thënë gjithçka”. Po huazojmë edhe ne komentin e Borusias së Dortmundit që e ka përshkruar kështu koreografinë spektakolare që tribuna e jashtzakonshme e ultrasve gjermanë vuri në skenë dje në darkë në sfidën kundër Barcelonës.

Një efekt optik fantastik i krijuar nga Sudtribune e “Signal Iduna Park” që po bën xhiron e rrjetit dhe që ka marë vlerësime pozitive.

Flash Lajme

Më të lexuarat